Η ΝΔ ΕΚΛΕΓΕΙ ΤΟΠΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΔΡΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

Δείτε που θα στηθούν κάλπες και ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου

Την Κυριακή 3 Απριλίου 2016 και ώρες 10:00-19:00 θα διεξαχθούν οι εκλογές για την ανάδειξή των Προέδρων των ΔΗΜΤΟ, των μελών των ΔΗΜΤΕ και των Αντιπροσώπων για το Εθνικό Συνέδριο.

Για την εκλογή του Προέδρου της ΔΗΜ.Τ.Ο., τίθεται μόνον ένας (1) σταυρός προτίμησης.

Για την εκλογή των μελών των ΔΗΜ.Τ.Ε., έως και τρεις (3) σταυροί προτίμησης.

Για την εκλογή των αντιπροσώπων (συνέδρων) των Νομαρχιακών Οργανώσεων για το Εθνικό Συνέδριο, τίθενται σταυροί προτίμησης ως εξής:

Μικτό:  έως και τρεις (3) σταυροί προτίμησης.

Γυναικών: μόνον ένας (1) σταυρός προτίμησης.

Δικαίωμα εκλέγειν σε κάθε Δημοτική Τοπική Οργάνωση έχουν:

1)Τα παλαιά μέλη του κόμματος που επαναβεβαίωσαν την κομματική τους ιδιότητα και ψήφισαν κατά την εκλογική διαδικασία της 20ης Δεκεμβρίου 2015 για την ανάδειξη του νέου Προέδρου της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ.

2)Τα νέα μέλη του κόμματος που εγγράφηκαν σ’ αυτό και ψήφισαν κατά την εκλογική διαδικασία της 20ης Δεκεμβρίου 2015 για την ανάδειξη του νέου Προέδρου της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ.

3)Τα παλαιά μέλη του κόμματος που δεν συμμετείχαν μεν στην εκλογική διαδικασία της 20ης Δεκεμβρίου 2015 για την ανάδειξη του νέου Προέδρου της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ, αλλά επαναβεβαίωσαν την κομματική τους ιδιότητα, έως την 11η Μαρτίου 2016, μέσω της ειδικής φόρμας επαναβεβαίωσης που είναι αναρτημένη στην επίσημη ιστοσελίδα του κόμματος www.nd.gr και κατέβαλαν την χρηματική συνδρομή των τριών ευρώ (€ 3) στον τραπεζικό λογαριασμό του κόμματος.

4)Τα νέα μέλη του κόμματος που εγγράφηκαν σ’ αυτό έως την 11η Μαρτίου 2016, μέσω της ειδικής φόρμας εγγραφής νέου μέλους που είναι αναρτημένη στην επίσημη ιστοσελίδα του κόμματος www.nd.gr και κατέβαλαν την χρηματική συνδρομή των τριών ευρώ (€ 3) στον τραπεζικό λογαριασμό του κόμματος.

Τα μέλη της Ο.Ν.ΝΕ.Δ. που:

Έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους.

Κατοικούν, σπουδάζουν ή εργάζονται στην περιοχή ευθύνης της Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης.

Σε κάθε περίπτωση, απαραίτητη προϋπόθεση για την άσκηση του δικαιώματος του εκλέγειν είναι η εγγραφή στον εκλογικό κατάλογο της Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης.

Εκλογικά κέντρα:

Δημοτικές Τοπικές Οργανώσεις (ΔΗΜ.Τ.Ο.):

Φαρσάλων: ΚΑΠΗ (ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ)

Τυρνάβου: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΕΙΟ (ΕΙΣΟΔΟΣ ΠΟΛΕΩΣ)

Ελασσόνος: ΚΕΔΕ (ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 1)

Τεμπών: ΑΙΘΟΥΣΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ (ΜΑΚΡΥΧΩΡΙ)

Κιλελέρ: ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

Λάρισας: 1o ΛΥΚΕΙΟ (ΑΝΘ.ΓΑΖΗ & ΗΠΕΙΡΟΥ )

Αγιάς: ΚΕΠ ΑΓΙΑΣ (25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 20)

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Υποψήφιοι στις εκλογές της Κυριακής είναι οι:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Επώνυμο Όνομα
ΔΟΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ)
ΖΑΧΕΙΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΖΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΟΜΜΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΟΥΣΙΑ-ΠΑΓΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)
ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ
ΠΕΤΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
   
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΜΙΚΤΟ (ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΒΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΑΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΛΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΜΑΝΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΝΤΖΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΤΟΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ)
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΤΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΓΕΡΟΓΙΩΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΑΠΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΑΝΤΑ)
ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΚΟΥΛΟΥΨΟΥΖΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΟΥΤΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ)
ΛΑΒΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΚΡΑ-ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΙΝΗΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ)
ΝΟΥΣΙΑ-ΠΑΓΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΛΩΝΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ)
ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΗΜΤΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΚΟΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΑΖΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΑΝΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ
ΚΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΕΛΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΚΥΠΡΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΒΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΣΑΡΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΤΑΞΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΙΒΙΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΥΡΗΣ ΚΙΜΩΝ
ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΤΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΚΑΛΑΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΚΑΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΙΑΓΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΠΡΕΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΞΗΡΟΜΕΡΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΔΗΜΤΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΔΟΔΟΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΨΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΔΗΜΤΟ ΚΙΛΕΛΕΡ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΝΤΟΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΖΙΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΗΓΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΔΗΜΤΟ ΑΓΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΒΑΤΖΙΑΣ ΑΝΤΙΓΟΝΟΣ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΣΑΛΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΑΛΒΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΚΑΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΖΕΣΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΖΙΩΓΑΣ ΡΙΖΟΣ
ΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΤΟΥΛΑ
ΜΑΝΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΣΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΑΧΜΟΥΝΤΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΥΜΨΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΣΦΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΤΟ ΤΕΜΠΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΙΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
ΒΛΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΑΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΤΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ)
ΠΕΡΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΕΛΗΓΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΖΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΤΟΜΕΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΔΟΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ)
ΕΜΠΟΡΩΝ,ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΛΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΖΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ
ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΥΠΟΔΟΜΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com