![koygias2a (2)](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/07/koygias2a-2-678x381.jpg)
Το ευχάριστο περιβάλλον και τα ποιοτικά πιάτα της ταβέρνας “Το ρολόι” στην πλατεία του Αμπελώνα προτίμησε ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΑΕΛ Αλέξης Κούγιας για να παρακολουθήσει τα ευρωπαϊκά παιχνίδια του Παναθηναϊκού και του ΠΑΣ Γιάννινα, την Πέμπτη.
Μαζί του ήταν ο προπονητής της ομάδας Αγγελος Αναστασιάδης που αρχίζει σιγά σιγά να συνηθίζει στον Θεσσαλικό κάμπο, συνεργάτες του προπονητή και ο τεχνικός διευθυντής της ομάδας Θωμάς Κυπαρίσης.
Η παρέα απόλαυσε χαλαρά τα εδέσματα και τα παιχνίδια και σίγουρα ο Αγγελος Αναστασιάδης μπόρεσε να βγάλει κάποια συμπεράσματα για τη δυναμικότητα των δύο ομάδας που θα είναι αντίπαλοι της ΑΕΛ στο δύσκολο πρωτάθλημα της S.L.