![damasiakos-1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/03/damasiakos-1-678x381.jpg)
Η δημοτική παράταξη “Δράση Πολιτών” με ανακοίνωσή της συγχαίρει τους παίκτες,τον προπονητή,τη διοίκηση και τους ψυχωμένους φιλάθλους του Δαμασιακού για την άνοδο της ομάδας στην Α’ κατηγορία της ΕΠΣΛ.
Η δημοτική παράταξη “Δράση Πολιτών” με ανακοίνωσή της συγχαίρει τους παίκτες,τον προπονητή,τη διοίκηση και τους ψυχωμένους φιλάθλους του Δαμασιακού για την άνοδο της ομάδας στην Α’ κατηγορία της ΕΠΣΛ.
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes