![LIVA](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/07/LIVA-600x381.jpeg)
Για ακόμη μία χρονιά πραγματοποιήθηκε στο Λιβάδι Ελασσόνας σε υψόμετρο 1200 m ο χορός του δραστήριου εξωραϊστικού συλλόγου του χωριού. Το κέφι έφτασε στα ύψη , υπό τους ήχους της ορχήστρας και όλοι οι παρευρισκόμενοι μπήκαν στο μεγάλο χορό!
Ιδιαίτερα αυξημένη ήταν φέτος η προσέλευση του κόσμου με την κάθε ηλικία να δίνει το στίγμα της στο μεγάλο γλέντι.
Αν μη τί άλλο αξίζουν συγχαρητήρια στους διοργανωτές της εκδήλωσης!!!