![%ce%ba%ce%b1%cf%81%ce%b1%ce%bb%ce%b1%cf%81%ce%b9%cf%89%cf%84%ce%bf%cf%85](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/10/ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ-678x381.jpg)
Ανοιχτή εκδήλωση της δημοτικής παράταξης “Λάρισα Μπροστά”, την Τετάρτη, 30 Ιανουαρίου 2019, στις 21.00, στο Δημοτικό Ωδείο Λάρισας.
Στο πλαίσιο της εκδήλωσης, η υποψήφια δήμαρχος, κ.Ρένα Καραλαριώτου, θα αναφερθεί στις προτεραιότητες της δημοτικής παράταξης, “Λάρισα Μπροστά”, ενώ θα παρουσιάσει και υποψήφιες-υποψηφίους που θα στελεχώσουν το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού, στις εκλογές για την Τοπική Αυτοδιοίκηση 2019.