![pita](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/01/pita-5-600x381.jpg)
Μια διαφορετική κοπή πίτας θα πραγματοποιηθεί στη Γιάννουλη.Η Δήμητρα Γιάννουλης (ποδοσφαιρική ομάδα) και ο Α.Ο.Φοίβος Γιάννουλης (Μπάσκετ & Βόλεϊ) ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή εκδήλωση.
Αναλυτικά η ανακοίνωση των διοργανωτών αναφέρει:
” Ισχύς εν τη ενώσει”
Η αθλητική κοινότητα της Γιάννουλης ενώνει τις δυνάμεις της με αφορμή την κοπή πίτας για το έτος 2019.
Δήμητρα Γιάννουλης & Α.Ο.Φοίβος Γιάννουλης δίνουμε ραντεβού την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου ώρα 12:00 στο κτήμα Δριστέλλα (3ο χλμ.Γιάννουλης -Τυρνάβου) για να κόψουμε την πίτα, να χορέψουμε & να διασκεδάσουμε όλοι μαζί σε ένα κλίμα συνεργασίας.
Είστε όλοι καλεσμένοι μας!!!
Η αθλητική κοινότητα της Γιάννουλης ενώνει τις δυνάμεις της με αφορμή την κοπή πίτας για το έτος 2019.
Δήμητρα Γιάννουλης & Α.Ο.Φοίβος Γιάννουλης δίνουμε ραντεβού την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου ώρα 12:00 στο κτήμα Δριστέλλα (3ο χλμ.Γιάννουλης -Τυρνάβου) για να κόψουμε την πίτα, να χορέψουμε & να διασκεδάσουμε όλοι μαζί σε ένα κλίμα συνεργασίας.
Είστε όλοι καλεσμένοι μας!!!