ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΕΜΠΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Τεμπών και των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων προχώρησε το Πρωτοδικείο της Λάρισας ως ακολούθως:

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων:

Δεκαεπτά χιλιάδες οκτακόσιοι πενήντα 17.850

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων:

Δώδεκα χιλιάδες εκατόν δεκατρία 12.113

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων:

Έντεκα χιλιάδες πεντακόσια εβδομήντα ένα 11.571

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων:

Τετρακόσια σαράντα πέντε 445

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων

Ενενήντα επτά 97

ΣΤ)Σύνολο Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων:

Πεντακόσια σαράντα δύο 542

Ζ)Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων,:

1) «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ»

Μανώλης Γεώργιος του Πασχάλη  (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Πέντε χιλιάδες οκτακόσιες δεκαεπτά                                                          5.817

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                            302

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΓΟΝΝΩΝ

ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                       587

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (ΚΑΚΑΩΡΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                             554

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                362

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ                                                                   348

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                            331

ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                               260

ΤΖΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ                                                                          229

ΜΠΟΥΝΩΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                                80

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                  846

ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                459

ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                   432

ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                          378

ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                           300

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                         263

ΜΠΕΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                     238

ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                                  223

ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ – ΔΑΛΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                         220

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                           181

ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                    112

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ                                                                   796

ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                      778

ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                     707

ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                      619

ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            552

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                             328

ΣΥΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                     168

ΑΡΟΤΣΙΟΥ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                     159

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΝΕΣΣΩΝΟΣ

ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                     590

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                    557

ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ                                                      484

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                    477

ΤΟΠΗ – ΣΑΪΤΗ ΖΩΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                                    464

ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  441

ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ                                   429

ΤΣΙΡΩΝΗ -ΣΑΪΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ                                                        380

ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           328

ΔΗΜΟΥ – ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                       323

ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                    307

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                  290

ΤΣΟΥΜΑΡΗ – ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                             202

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                     196

 

 2) «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ»

Κολλάτος Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Τέσσερις χιλιάδες οκτακόσιες τέσσερις 4.804

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

 ΤΣΕΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 376

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΓΟΝΝΩΝ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                     362

ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                               356

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                          323

ΤΣΙΟΠΑ ΛΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΗΣΗ                                                                  291

ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗ ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                   243

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ                                                                     232

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                   211

ΔΟΤΤΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                        167

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

 

ΖΗΣΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                      501

ΔΙΨΑΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                     405

ΜΠΟΥΖΕΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                            376

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                     368

ΓΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            345

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΣΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     334

ΖΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                       327

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                    320

ΜΠΑΣΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                        275

ΣΟΥΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                          265

ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                184

 

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                               1.668

ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              444

ΖΑΡΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                          395

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                       278

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                   270

ΝΤΟΤΑ ΒΑΛΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΔΑΜΟΥ                                                                 232

ΜΙΧΟΥ ΠΑΛΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                    176

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΝΕΣΣΩΝΟΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ                                                                      693

ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                375

ΠΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                      352

ΚΑΡΑΤΕΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                  350

ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                   321

ΠΑΝΑΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                               304

ΖΑΜΠΕΚΑ ΣΥΡΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ                                                                  303

ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                      282

ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                         222

ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                                          147

ΔΑΡΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΠΙΣΚΟΥΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               124

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                     94

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΙΔΩ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                         69

ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΠΕΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ                                                              58

 

3) «ΛΑЇΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΕΜΠΩΝ»

Κωστή Μαρία του Στυλιανού (Υποψήφια Δήμαρχος)

Εννιακόσιες πενήντα 950

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

 

ΣΤΡΟΥΛΙΑ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                24

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΓΟΝΝΩΝ

 

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                 277

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         158

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                         112

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                          102

ΔΗΜΕΡΑ – ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                            86

ΓΚΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                               69

ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                           53

ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ                                                                                     30

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                              86

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ                                                        66

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         64

ΑΡΓΥΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                          49

ΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                    44

ΚΛΑΨΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                      20

ΓΟΥΛΑ – ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               18

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ – ΝΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 14

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                   9

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

 

ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         76

ΝΑΣΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                        53

ΜΠΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                 49

ΝΤΑΦΟΥΛΗ – ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                          41

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                40

ΜΟΥΣΤΑΚΗ – ΤΣΙΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                     26

ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                    22

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ

ΝΕΣΣΩΝΟΣ

 

26 ) ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                  131

27 ) ΧΑΔΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                  131

28 ) ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           96

29 ) ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΡΙΖΟΥ                                                                86

30 ) ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                          70

31 ) ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                          52

32 ) ΜΑΝΙΚΑ ΑΓΑΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                                           51

33 ) ΨΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                                                           33

34 ) ΚΟΜΝΗΝΟΥ – ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                          32

35 ) ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                        31

36 ) ΛΑΝΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                             30

37 ) ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                   21

38 ) ΜΠΑΛΑΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                           18

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com