ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ: ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Το Πρωτοδικείο Λάρισας προέβη στην κατάρτιση του παρακάτω πίνακα των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας Περιφερειακή Ενότητα Λάρισας τόσο ως προς τη δύναμη των συνδυασμών όσο και ως προς τους σταυρούς των υποψηφίων ως εξής:

Α)Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων  253.513

(διακόσιες πενήντα τρεις χιλιάδες πεντακόσιοι δέκα τρεις)

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων 165.173

(εκατόν εξήντα πέντε χιλιάδες εκατόν εβδομήντα τρεις)

Γ)Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων  157.442

(εκατόν πενήντα επτά χιλιάδες τετρακόσια σαράντα δύο)

Δ)Αριθμός Άκυρων Ψηφοδελτίων  5.326

(πέντε χιλιάδες τριακόσια είκοσι έξι)

Ε)Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων  2.405

(δύο χιλιάδες τετρακόσια πέντε)

ΣΤ)Σύνολο Άκυρων και Λευκών Ψηφοδελτίων  7.731

(επτά χιλιάδες επτακόσια τριάντα ένα)

Ζ)Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και Αριθμός Σταυρών Προτίμησης Υποψηφίων Περιφερειακών Συμβούλων :

 

1)  «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ»

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

(Υποψήφιος Περιφερειάρχης)                                                        85.611

(ογδόντα πέντε χιλιάδες εξακόσιοι έντεκα)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΠΑΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                           13668

ΚΑΛΟΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                            10925

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                 10696

ΜΠΙΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                         9579

ΛΙΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΗΣΗ                                                                      9156

ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                             8616

ΔΟΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                           7762

ΚΟΜΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                          6920

ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΒΑΪΟΥ                                        6871

ΜΠΡΕΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                             6700

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                     6654

ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                6614

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                             6317

ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                              5681

ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                         5235

ΜΙΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΟΛΩΝΟΣ                                                                              5122

ΝΤΙΖΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                        4906

ΛΑΒΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                         4534

ΖΙΑΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                           4438

ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 4389

ΚΙΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΗΛΙΑ                                              4350

ΓΚΟΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                    4308

ΣΚΡΕΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                        4275

ΜΠΑΝΤΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                      4149

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ-ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ                                        3939

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ                                                           3929

ΚΥΡΛΟΓΛΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2373

ΠΑΥΛΟΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                       2020

ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ                                                                  2004

ΡΕΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                         1395

2) «Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ»

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

(Υποψήφιος Περιφερειάρχης)                                                       42.981

(σαράντα δύο χιλιάδες εννιακόσιοι ογδόντα ένας)

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΚΟΜΗΤΣΑΣ ΡΙΖΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       8275

ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                           4825

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 4574

ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                    4345

ΓΕΛΛΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                                                                3987

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                   3869

ΓΚΟΝΤΟΥΡΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                       3301

ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                             3161

ΛΙΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                               3049

ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                              2818

ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ                                                 2653

ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                         2511

ΜΠΟΥΖΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΗΛΙΑ                                                                          2483

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                   2245

ΑΡΜΑΝΙΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                                2195

ΚΟΥΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                1978

ΜΠΟΥΡΝΟΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ                                     1882

ΜΠΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                      1811

ΜΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                               1769

ΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                     1726

ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             1718

ΚΑΡΤΣΙΑΦΛΕΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                             1652

ΣΔΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                            1320

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                                          1248

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                            1182

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΘΑ του ΗΡΑΚΛΗ                                                                     1174

ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                             901

ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                            845

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ                                                            786

ΧΡΥΣΑΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ                                                         584

3) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ»

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

(Υποψήφιος Περιφερειάρχης)                                                       11.713

(έντεκα χιλιάδες επτακόσιοι δέκα τρεις)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                          1940

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                    1353

ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                       1266

ΙΩΑΝΝΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                          1078

ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                     1065

ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               922

ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  912

ΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                             894

ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                 875

ΠΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                             860

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ             852

ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                            789

ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                               748

ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                         724

ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           712

ΔΗΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                         707

ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                          636

ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                          628

ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              606

ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                           604

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ                                                               598

ΓΡΑΜΟΥΣΤΙΑΝΟΥ-ΧΑΤΖΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                       588

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                      585

ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                571

ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ                                                                    533

ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                       504

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΛΙΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                             443

ΣΙΜΟΥ-ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                   430

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                   331

ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             277

4)«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

(Υποψήφιος Περιφερειάρχης)                                                      8.321

(οκτώ χιλιάδες τριακόσιοι είκοσι ένας)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΣΟΥΛΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                       816

ΑΒΔΑΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ                                                                  791

ΚΟΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΗ (ΕΛΕΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                       557

ΜΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                550

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                              542

ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ                                                                 534

ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                  513

ΜΑΚΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΤΗΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                            493

ΝΟΥΤΣΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ (ΡΟΝΝΥ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                                486

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                           481

ΜΠΑΚΑΒΟΥ ΡΕΝΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        447

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΑΥΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            431

ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ                                                                      425

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                          423

ΤΡΙΠΟΛΙΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                        408

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                             404

ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                      400

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ(ΜΕΝΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                     387

ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ                                                            371

ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                  371

ΤΣΙΑΜΠΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                       357

ΠΑΤΟΥΝΑ(ΜΥΓΔΑΝΑΛΕΥΡΟΥ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                  351

ΚΥΡΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                         320

ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                               281

ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                     216

ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ(ΡΕΜΟΣ) του ΣΠΥΡΟΥ                                          215

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                   170

5) «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΜΠΙΛΛΗ-ΤΣΙΤΣΕ ΜΑΡΙΑ  συζ. ΓΕΩΡΓΟΠΘ

(Υποψήφια Περιφερειάρχης)                                                     4.028

(τέσσερις χιλιάδες  είκοσι οκτώ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         919

ΜΕΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                       736

ΚΑΡΑΜΗΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                548

ΜΠΙΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                                                               543

ΒΡΑΚΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                      448

ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                                       340

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                          338

ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                        337

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                      334

ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 292

ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                               226

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                        219

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             203

ΤΣΙΑΝΤΕΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                   180

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                     179

ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                            149

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                            129

ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ                               129

ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                                       113

ΤΣΙΦΙΤΣΟΓΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                        86

ΧΟΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ                                                                       67

6) «ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ»

ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(Υποψήφιος  Περιφερειάρχης)                                                  1.997

(χίλιοι εννιακόσιοι ενενήντα επτά)

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                   422

ΒΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                       195

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                 164

ΜΠΑΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                               132

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                          130

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              126

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                             124

ΚΟΤΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                           121

ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                         120

ΒΑΡΣΑΝΟ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΣΑΡΡΑ του ΙΣΑΑΚ                                                            119

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ                                                   103

ΦΛΩΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                      102

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                       96

ΛΗΜΝΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                            91

ΜΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                               84

ΔΑΥΙΔ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                   84

ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              78

ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                           76

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               70

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                    61

ΜΠΛΟΥΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ                                                           59

ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                                              48

ΜΠΛΟΥΧΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                                               42

7) «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΝΤΟΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

(Υποψήφιος Περιφερειάρχης)                                                         1.590

(χίλιοι πεντακόσιοι ενενήντα)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΓΕΝΗΚΟΜΣΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                               160

ΤΑΛΑΧΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                   147

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                   140

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                  135

ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                        126

ΜΠΑΡΜΠΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                      124

ΚΑΜΠΟΖΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                        115

ΣΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                           112

ΓΚΟΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                        106

ΤΑΛΑΧΟΥΠΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           98

ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                           95

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                   94

ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                          90

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΤΕΡΡΥ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                       88

ΧΑΡΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ                                                                  83

ΤΖΗΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                  80

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                   78

ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                           77

ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                                        57

ΣΚΟΡΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                     50

ΤΣΑΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ-ΠΕΤΡΟΥ                                                           45

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                             44

8) «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ»

ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

(Υποψήφιος Περιφερειάρχης)                                                          1.201

(χίλιοι διακόσιοι ένας)

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογικής Περιφέρειας (Περιφερειακής Ενότητας) Λάρισας

ΧΑΤΖΗΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                             163

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                 143

ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                        129

ΤΟΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ                                                  117

ΚΑΒΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              99

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                               97

ΜΠΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                   82

ΓΚΕΡΛΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                               80

ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ                                       79

ΛΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                   67

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                         61

ΤΖΑΒΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                       56

ΠΑΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                       55

ΤΣΙΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                            52

ΛΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                         50

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ                                               50

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                         48

ΤΖΑΒΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                                  46

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                          45

ΠΟΛΥΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                             37

ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                34

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com