ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών του Δήμου Ελασσόνας του Νομού Λάρισας, ανακοινώνοντας και επίσημα τους σταυρούς των υποψηφίων προχώρησε σήμερα το Πρωτοδικείο Λάρισας ως ακολούθως:

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τον ανωτέρω Δήμο έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

Α) Αριθμός Εγγεγραμμένων Εκλογέων:

Τριάντα οκτώ χιλιάδες εξακόσιοι πενήντα τρεις 38.653 

Β)Αριθμός Ψηφισάντων Εκλογέων:

Είκοσι τέσσερις χιλιάδες διακόσιοι ενενήντα τέσσερις 24.294 

Γ) Αριθμός Εγκύρων Ψηφοδελτίων:

Είκοσι τρεις χιλιάδες διακόσια δέκα  23.210

Δ) Αριθμός Ακύρων Ψηφοδελτίων:

Εννιακόσια πενήντα ένα  951

Ε) Αριθμός Λευκών Ψηφοδελτίων

Εκατόν τριάντα τρία 133 

ΣΤ)Σύνολο  Ακύρων και Λευκών Ψηφοδελτίων:

Χίλια ογδόντα τέσσερα 1.084 

Ζ)Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και αριθμός σταυρών προτίμησης υποψηφίων δημοτικών συμβούλων:

 

1)      «ΑλλάΖουμε»

Ευαγγέλου Νικόλαος του Δημητρίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εννέα χιλιάδες επτακόσιες σαράντα έξι                                                          9.746 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Αντιχασίων

ΖΗΡΔΕΛΗ-ΣΕΡΕΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                  544

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                        535

ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                    419

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                               393

ΔΟΥΜΟΥ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                            297

ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ                                                                         245

ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                 151

ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                     142

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                 414

ΣΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                             365

ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                     242

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ-ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               136

ΚΟΥΣΙΔΟΥ-ΤΕΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                      25

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                 1303

ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                 995

ΠΙΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΑΤΟΥΧΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                973

ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                      840

ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                                           832

ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                                               705

ΒΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                                    539

ΓΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                         537

ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                           532

ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                             476

ΤΣΑΚΝΑΚΗ-ΠΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                               444

ΒΑΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                               426

ΤΣΙΑΝΤΕ-ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ                                425

ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΟΚΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                               395

ΚΟΡΟΜΗΛΑ-ΤΑΞΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                     367

ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ                                                                                          319

ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ                                                                                    277

ΛΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                                  266

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                     242

ΤΣΑΡΑ-ΚΑΡΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                         190

ΒΑΡΥΤΗΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                       176

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

ΓΚΟΥΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                    177

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                      150

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                  390

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                            241

ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ                                                                       187

ΣΟΥΓΛΗ ΧΑΪΔΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                           171

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                     74

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                                                  792

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                        591

ΖΥΓΟΓΕΩΡΓΟΥ-ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ                                                        558

ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                                   541

ΣΙΑΜΑΤΡΑ-ΖΕΤΤΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                        356

ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                                                 354

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                    776

ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                          474

ΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                                               463

ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                                                        436

ΦΑΚΑ-ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                     346

ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                           241

ΤΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                          240

ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                          79

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

ΚΑΡΑΓΚΟΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                455

ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                        364

ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                      238

ΜΠΑΚΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                                                    149

ΖΙΑΚΟΥ-ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                   49

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                 622

ΒΑΡΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ                                                                          245

ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                           150

ΜΙΧΟΥΛΗ-ΘΕΟΦΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                     119

ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                          27

 

 

2)      «ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ»

Γάτσας Νικόλαος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Οκτώ χιλιάδες εκατόν σαράντα τέσσερις                                                       8.144

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Αντιχασίων

ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                          812

ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                     598

ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ                                                                          413

ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                    242

ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                               148

ΖΑΦΕΙΡΗ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                               136

ΜΠΛΑΝΤΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           118

ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                        37

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Βερδικούσσης

ΔΗΜΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                            258

ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                         188

ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ – ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                  120

ΛΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                               93

ΔΑΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ                                                                                                   61

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                               990

ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                       941

ΚΑΡΚΑΒΑΝΙΔΟΥ-ΣΚΡΕΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                      821

ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                          672

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                                     608

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                        606

ΠΡΟΒΙΔΑ – ΧΑΡΙΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                            602

ΤΑΖΕ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                    567

ΚΑΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                                    549

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                    490

ΤΣΙΟΥΒΕΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         426

ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                           346

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                                                            335

ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ (ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                          304

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                         211

ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                           201

ΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ                                                    193

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                  181

ΠΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                                         157

ΣΜΟΥΛΙΩΤΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                              152

ΚΑΡΑΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                   142

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                    437

ΧΑΜΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                     132

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                                          126

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                                    126

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΝΑ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                               48

ΦΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                    44

ΦΤΕΡΓΙΩΤΗ-ΔΑΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                            15

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                            865

ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΙΚΑΣ) του ΗΛΙΑ                                                                       733

ΣΤΟΥΠΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                               374

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                        366

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΚΑΙΤΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                        332

ΤΣΕΝΙΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                 325

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ                                                                      780

ΤΣΟΥΡΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                                                         653

ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                                   507

ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                       504

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                460

ΖΑΡΛΑΔΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ                                                                                           421

ΠΑΠΑΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΆΡΗ                                                                                230

ΞΕΦΤΕΡΗ – ΖΕΡΔΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                          96

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

ΤΖΙΟΥΜΑΚΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                 351

ΤΖΙΟΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                            307

ΝΤΑΛΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                                                    232

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                      123

ΓΚΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                           98

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Τσαριτσάνης

ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                            325

ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ                                       92

ΠΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                   69

ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                     21

ΠΟΛΙΤΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                                                        21

 

3)      «ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»

Καρανίκας Δημήτριος του Χαραλάμπους (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Τρεις χιλιάδες εξακόσιες πενήντα έξι                                                             3.656

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Αντιχασίων

ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                              193

ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                                                                 109

ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                  76

ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ                                                                                49

ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                      45

ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                     34

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                          26

ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                 11

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Βερδικούσσης

ΔΟΥΪΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                                                                          44

ΚΑΦΦΕ ΜΑΡΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ                                                                                                  25

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                               6

ΞΥΝΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                                                1

ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                   0

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ελασσόνας

ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                        484

ΓΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                   441

ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                  338

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                     258

ΜΠΟΛΗ-ΔΕΛΗΝΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                       204

ΛΙΑΚΟΣ (ΒΑΛΑΝΙΔΙΩΤΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                  198

ΒΑΘΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                   197

ΑΡΣΕΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ                                                                                             190

ΜΠΙΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                  186

ΚΟΝΤΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                141

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                  129

ΛΙΑΚΟΣ (ΔΡΥΜΙΩΤΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                 127

ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                          126

ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ-ΑΡΣΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              119

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΠΛΙΟΥΜΗ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                    77

ΠΑΛΗΑΔΑΜΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                      73

ΓΑΝΩΤΗ ΣΑΡΡΑ του ΑΒΕΡΚΙΟΥ                                                                                               66

ΛΑΚΟ ΕΝΚΕΛΕΪΝΤΑ (ΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ                                                                  60

ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                  59

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                                    53

ΜΠΑΚΟΜΙΧΑΛΗ-ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                        44

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

ΛΥΤΡΙΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                                     98

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                  13

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Λιβαδίου

ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ                                                             423

ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                                                    209

ΦΑΚΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ                                                                                                 170

ΓΑΖΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                                                                                    124

ΛΙΟΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                              58

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ολύμπου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                       365

ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                             251

ΤΣΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ                                                                      227

ΣΚΡΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΙΣΗ                                                                                              208

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                         102

ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                             61

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

ΤΖΙΩΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                     197

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                      100

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                                           66

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ                                                                   62

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                    41

ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΩΜΑ                                                                                                    38

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                     21

ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                             3

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

ΒΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                                                     156

ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                               142

ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                                          102

ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                            65

ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ                                                                                           46

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

ΚΟΥΡΟΜΠΙΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                             293

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         151

ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΛΕΑΝΘΗ                                                                                    72

ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                               24

ΝΤΑΛΙΠ ΣΠΥΡΟ του ΚΡΙΣΤΟ                                                                                                         5

 

4)      «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ»

Αβρανάς Δημήτριος του Αντωνίου (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Χίλιες εξακόσιες εξήντα τέσσερις                                                                   1.664

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Αντιχασίων

ΑΒΡΑΝΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                                            78

ΨΩΜΙΑΔΟΥ-ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                              62

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ                                                                                35

ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                   27

ΤΖΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                 24

ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                       22

ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                   20

ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                       8

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Βερδικούσσης

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                            23

ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                                   13

ΖΑΓΚΑ-ΒΑΪΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                             9

ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ-ΔΑΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                4

ΔΙΧΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                           3

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Ελασσόνας

ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                    165

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                           164

ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                                 133

ΔΗΜΟΥ-ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                       124

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                   86

ΓΑΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ                                                                                                 85

ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                   80

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         73

ΤΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                                73

ΓΚΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                         70

ΠΑΛΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ                                                                                        70

ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                       69

ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                 67

ΜΠΑΤΣΙΛΑ-ΑΛΕΞΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                47

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ                                                                             34

ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                          34

ΜΑΡΜΑΡΕΝΤΖΑ-ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                           31

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                               29

ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                 24

ΧΑΤΖΗ-ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                     24

ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                    9

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καρυάς

ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                                                                     64

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                     23

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Λιβαδίου

ΚΑΤΣΑΡΑ-ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                            34

ΓΚΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                                          24

ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                      17

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΩΜΑ                                                                          10

ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ                                                                                   9

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ  Ολύμπου

ΚΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                   218

ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                 115

ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                            71

ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                                                                            65

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                                                      55

ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                   52

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Ποταμιάς

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                74

ΤΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                              51

ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                                              50

ΒΑΛΙΑΚΟΥ-ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                           48

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                         40

ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΑΘΗ του ΦΛΩΡΟΥ                                                                                    19

ΖΙΩΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                    16

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                           11

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Σαρανταπόρου

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ                                                                            128

ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                  64

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                          57

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                43

ΠΑΣΧΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                        27

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Τσαριτσάνης

ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                         160

ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                                             82

ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                                                46

ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                       37

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ                                                                                       28

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com