ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, καθώς και των Προέδρων Κοινοτήτων για κοινότητες έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Τυρνάβου  προχώρησε το Πρωτοσικείο Λάρισας, ως ακολούθως:

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τις ανωτέρω κοινότητες του Δήμου Τυρνάβου έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, στον οποίο τα υπογραμμισμένα ονόματα εκλέγονται, ως ακολούθως:

1) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ        

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 5.628

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    3.658

ΑΚΥΡΑ  124

ΛΕΥΚΑ  89

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           213

ΕΓΚΥΡΑ 3.445

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ              848

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         313

ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ             297

ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          227

ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΟΛΩΡΟΥ 99

ΔΟΛΓΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ        85

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   81

ΖΕΡΒΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 72

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      66

ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        63

ΔΡΟΓΚΟΓΙΑ – ΜΠΟΥΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  19

ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           16

ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ      816

ΜΑΣΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΖΗΣΗ  285

ΚΟΥΤΟΥΚΑ – ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ     243

ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            232

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ          196

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΝΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      107

ΤΕΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     100

ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΙΣΑΑΚ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             47

ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΜΑΡΣΕΛ του ΜΥΡΤΕΖΑΝ         18

ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ             706

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ          142

ΤΖΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          138

ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         135

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     130

ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             116

ΜΟΥΖΑ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               112

ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         86

ΧΙΟΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               64

ΜΕΓΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ               61

ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               55

ΛΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ    38

συνΠολιτεία      578

ΟΥΛΑΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΣΥΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ      214

ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΡΗΓΑ              201

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 88

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   82

ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75

ΚΑΦΦΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ             71

ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   39

ΣΙΑΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ       35

ΠΛΙΑΜΠΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         29

ΠΑΙΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            26

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ»         497

ΤΖΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ          157

ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      132

ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        128

ΔΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ            81

ΤΡΙΠΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ  75

ΜΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ     49

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   48

ΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ       28

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  25

ΝΟΥΣΙΑ – ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                23

ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ   19

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ          

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 671

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    474

ΑΚΥΡΑ  28

ΛΕΥΚΑ  6

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           34

ΕΓΚΥΡΑ 440

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ      272

ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ – ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         126

ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            108

ΚΟΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          97

ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ     61

ΟΥΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      18

ΖΑΚΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      8

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          8

ΚΑΠΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ   7

ΔΟΥΛΟΥ ΤΟΥΣΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           4

ΔΟΞΑΡΙΩΤΗ ΚΑΛΕΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ       3

Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ              93

ΚΩΤΟΥΛΑ – ΠΑΠΑΖΙΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ               58

ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       39

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  15

ΜΠΑΜΖΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    11

ΜΠΑΡΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              9

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ            53

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       27

ΜΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ        20

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      17

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ    16

ΤΣΙΝΤΖΗΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               4

συνΠολιτεία      22

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΕΛΕΡΙΩΝ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 768

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    523

ΑΚΥΡΑ  15

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           16

ΕΓΚΥΡΑ 507

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»                151

ΝΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ         88

ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       75

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      26

ΛΥΓΔΑ ΧΑΙΔΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          18

ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  10

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΕΡΙΩΝ»            145

ΓΚΟΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               129

ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              35

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΖΗΣΗ               31

ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ             17

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΘΕΟΚΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ          14

«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»         108

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ        51

ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΡΑΚΛΗ         48

ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  44

ΠΙΚΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             4

ΚΟΥΒΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               3

«ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»       75

ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ  45

ΓΑΛΑΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    30

ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             13

ΧΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          11

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΘΕΟΝΙΤΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ            6

«συνΠολιτεία» 28

ΠΟΤΟΥΛΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ           13

ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         10

ΡΟΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ                9

ΠΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             8

ΣΙΑΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ          3

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΡΟΔΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 854

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    556

ΑΚΥΡΑ  7

ΛΕΥΚΑ  4

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           11

ΕΓΚΥΡΑ 545

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»         245

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              122

ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           119

ΤΣΕΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      80

ΦΑΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           26

ΣΙΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              22

ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         17

«ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»                179

ΜΠΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ       107

ΠΑΝΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             68

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΗΛΙΑ          33

ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            29

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΧΑΙΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              18

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            18

«συνΠολιτεία» 84

ΝΙΤΣΙΚΑΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            52

ΓΚΟΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           42

ΓΚΟΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           13

ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ     11

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                8

ΑΘΑΝΑΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               3

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΙΑΣ»  37

ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     31

ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ               8

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           6

ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ          4

ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ            1

2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ              

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 10.223

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    7.059

ΑΚΥΡΑ  283

ΛΕΥΚΑ  179

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           462

ΕΓΚΥΡΑ 6.597

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»         1.586

ΣΑΜΠΡΗ – ΜΑΝΔΗΛΑ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              262

ΓΚΑΤΖΗΡΟΥΛΗ – ΛΙΑΚΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    238

ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΝΑΡΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ            231

ΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            208

ΔΑΛΑΚΑ-ΤΖΕΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΗΣΗ        173

ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ     151

ΚΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              131

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ      129

ΒΑΓΕΝΑ-ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            127

ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΩΜΑ      126

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                121

ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ         115

ΧΡΗΣΤΙΔΗ-ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ             114

ΠΛΙΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ         78

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   64

ΤΑΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ              43

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»              1.365

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ         342

ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        313

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ     230

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                160

ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   152

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ                150

ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      100

ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ   92

ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 82

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 76

ΝΤΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  72

ΣΙΟΥΖΙΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ              71

ΜΠΑΡΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ        62

ΤΕΑ – ΠΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               52

ΤΣΑΠΑΝΙΚΑ-ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΛΑΣΚΟΥ          33

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              32

ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ – ΚΑΛΑΜΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      28

«ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»                1.317

ΜΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΑΣΟΝΑ               455

ΜΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΥ             359

ΑΥΛΟΓΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  286

ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ                188

ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ    185

ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   166

ΤΖΙΝΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ              141

ΦΑΣΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      77

ΝΤΕΦΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          58

ΜΑΤΡΑΚΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ     52

ΜΑΛΙΟΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ          48

«ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»       1.316

ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          368

ΤΖΙΑΦΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               199

ΖΕΡΜΑ ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           181

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  159

ΝΙΤΣΟ ΑΛΦΡΕΝΤ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΝΙΚΟ    129

ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                122

ΜΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  110

ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ      108

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              101

ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100

ΜΠΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ  86

ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ             74

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ              45

ΠΝΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ              41

ΣΦΕΤΣΙΟΣ ΒΑΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ          40

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         38

ΠΛΙΑΚΑ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        19

«συνΠολιτεία» 1.013

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  236

ΝΤΑΛΩΣΗ ΝΤΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        205

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ        144

ΦΑΣΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ             111

ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ               100

ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ           98

ΓΑΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ       75

ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ         74

ΤΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          51

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       51

ΣΤΑΤΗΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             46

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    43

ΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ  35

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      30

ΠΑΪΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ         30

ΓΚΟΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               29

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  27

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΕΙΟΥ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 2.058

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    1.303

ΑΚΥΡΑ  50

ΛΕΥΚΑ  9

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           59

ΕΓΚΥΡΑ 1.244

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»       291

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 145

ΜΠΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ   92

ΜΗΤΣΙΟΥ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ) ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            46

ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           42

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                39

ΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              39

ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   39

ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       38

«συνΠολιτεία» 287

ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            249

ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              97

ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       33

ΜΑΜΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ        19

ΜΠΡΟΥΖΑ ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12

«ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»                263

ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ             136

ΜΠΑΧΤΣΙΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ              62

ΠΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    62

ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     60

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      46

ΡΕΒΗΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                36

«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»         202

ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 158

ΚΟΥΤΙΝΑ-ΓΚΟΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              60

ΚΟΥΤΙΝΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                37

ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ         29

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  23

ΚΡΙΤΣΑΝΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            23

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΕΙΟΥ»           201

ΚΡΙΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        80

ΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ  65

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ        60

ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        50

ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΥ-ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  35

ΠΕΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26

ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ        16

ΝΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ        11

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΣΙΟΥ              

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.490

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    1.159

ΑΚΥΡΑ  32

ΛΕΥΚΑ  12

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           44

ΕΓΚΥΡΑ 1.115

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»         333

ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      146

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        93

ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       61

ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                59

ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ            50

ΛΟΥΤΣΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              49

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΔΟΥΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ       45

ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               13

«ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»       254

ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       136

ΝΑΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             108

ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           56

ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     51

ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ            40

«ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»                204

ΛΟΥΤΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ    94

ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ    73

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ       54

ΜΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ      31

ΤΣΙΝΙΔΟΥ-ΣΕΙΖΗ ΜΠΑΝΑΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               26

ΚΟΤΟΥΜΠΑ-ΛΕΤΣΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ     20

«ΣυνΠολιτεία» 166

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ     70

ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          64

ΔΕΛΗΧΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ            59

ΒΙΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                30

ΔΕΛΗΖΩΝΑ ΜΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ        20

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΑΜΑΣΙΟΥ»          158

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    80

ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        58

ΔΟΥΛΗ-ΖΟΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ            49

ΠΑΖΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                23

ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   22

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.197

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    862

ΑΚΥΡΑ  44

ΛΕΥΚΑ  11

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           55

ΕΓΚΥΡΑ 807

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»                246

ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      206

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          61

ΜΑΤΡΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        52

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         11

ΜΠΑΡΔΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ      7

«Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ»         229

ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ       164

ΝΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        141

ΓΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ    31

ΕΡΚΕΤΖΙΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ          22

ΚΑΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ  4

«ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ»       155

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  97

ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΚΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     66

ΚΑΡΑΜΟΥΤΗ  ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        47

ΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ             34

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23

ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16

«συνΠολιτεία» 132

ΤΖΑΡΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              99

ΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             40

ΜΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 38

ΓΚΑΜΠΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   9

ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΓΕΝΗΤΣΕΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ     8

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΝΔΡΩΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥ»       45

ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    30

ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ       13

ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ        10

ΤΣΙΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΑ      6

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ-ΚΟΥΒΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com