![αποστολου1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/11/αποστολου1-600x381.jpg)
Για κάποιους υποψηφίους οι επαφές με τους πολίτες σταματούν την επομένη των εκλογών, για κάποιους άλλους όμως όπως ο υποψήφιος βουλευτής Λάρισας του ΣΥΡΙΖΑ Βαγγέλης Αποστόλου, συνεχίζονται με αμείωτη ένταση αφού στόχος είναι η ενημέρωση, η ανάδειξη αιτημάτων και η προώθηση μέσω του κόμματος για επίλυση.
Στο πλαίσιο αυτών των επαφών ο κ. Αποστόλου βρέθηκε την Παρασκευή στη Λαϊκή Αγορά της Γιάννουλης και είχε την ευκαιρία να συζητήσει με αγρότες, μικροπωλητές και πολίτες για θέματα που τους απασχολούν.