![ΑΡΓΥ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/02/ΑΡΓΥ.jpg)
Την Κυριακή 9 Φεβρουαρίου στις 7 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί ο ετήσιος χορός του συλλόγου Γυναικών Αργυροπουλίου με ζωντανή μουσική και πολλές εκπλήξεις.
Ο χορός θα πραγματοποιηθεί στην ταβέρνα του Τσιώτα και τους συμμετέχοντες στην εκδήλωση θα κρατήσουν συντροφιά οι: Ευριπίδης Σακελλαρίου φωνή, Δημήτρης Μαρογιάννης φωνή, Θανάσης Σαμόλαδος κλαρίνο, Γιώργος Σαμόλαδος τρομπέτα και Κώστας Παλάγκας μπουζούκι.