![laxeio](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/05/laxeio.jpg)
Ποσό που ζαλίζει ύψους 1,9εκ. € κερδίζει ο άγνωστος μέχρι στιγμής κάτοχος του λαχνού του Λαϊκού λαχείου 67.346 (6η σειρά) που πουλήθηκε στη Λάρισα.
Το υπερτυχερό λαχείο πουλήθηκε στο πρακτορεία Ελευθερίας Κατσιάβαλου στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου 40 στη Λάρισα, ενώ όπως είναι φυσικό σε αυτές τις περιπτώσεις ο υπερτυχερός προτιμά την ανωνυμία του και μέχρι στιγμής δεν εμφανίστηκε ούτε στο πρακτορείο από το οποίο πήρε το λαχείο.