ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΙΡΕΤΟΙ ΤΩΝ 6 ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ ΣΤΟ ΠΥΣΔΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

Με απόφαση της διευθύντριας β/βαθμιας εκπαίδευσης Λάρισας ανακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι για την εκλογή τους ως αιρετών μελών του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Δ.Ε) Λάρισας στις εκλογές έτους 2020, ύστερα από έλεγχο των προϋποθέσεων για την εκλογή τους, Οι υυποψήφιοι των 6 παρατάξεων είναι:

Α. Συνδυασμός: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ)
Αποστόλου Αντώνιος του Γεωργίου
Γεωργούσης Δημήτριος του Σπυρίδωνα
Γιαννακοπούλου Ιωάννα του Χαραλάμπους
Διβράμης Ανδρέας του Κωνσταντίνου
Διονυσίου Διονύσης του Γεωργίου
Θεοχάρη Ιωάννα του Χρήστου
Καζαντζής Κωνσταντίνος του Στυλιανού
Καλαϊτζίδου Σοφία του Αλεξίου
Καλογήρου Βασιλική του Παναγιώτη
Καράνης Γεώργιος του Ιωάννη
Κατσαντάμης Κων/νος του Βασιλείου
Κοντελές Δημήτριος του Βασιλείου
Κριτσινιώτης Αθανάσιος του Νικολάου
Λιάπη Ελισάβετ του Γεωργίου
Μήτσιου Αγγελική του Βασιλείου
Μιχαλάκης Κωνσταντίνος του Σωτηρίου
Μουστάκας Χρήστος του Δημητρίου
Μπίκα Δήμητρα του Χαδούλη
Ντάκος Ιωάννης του Θεοδώρου
Ντριγκόγιας Χρήστος του Αντωνίου
Ρεμπάπης Παναγιώτης του Ευαγγέλου
Σπυροπούλου Ευαγγελία του Αναστασίου
Τσιμπόλη Κική του Επαμεινώνδα
Χαρχαρίδου Αναστασία του Βασιλείου
Ψαρρού Ευαγγελία του Παναγιώτη

Β. Συνδυασμός: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ (Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π.Α.Μ.Ε.)
Γερασάκης Δημήτριος του Ζήση
Γιαλαμά Αναστασία (Νατάσα) του Ιωάννη
Ζιούλης Λεωνίδας του Κωνσταντίνου
Κουνιάκης Χριστόφορος του Θεοφάνη
Κουτάλου Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Νικολάου
Μαρούδα Χαδίνα (Νίνα) του Κυριαζή
Ντίνος Βασίλειος του Χρήστου
Παπακωνσταντίνου Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
Τριανταφύλλου Ευαγγελία του Αστέριου

Γ. Συνδυασμός: Α.ΔΗ.Κ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΑΚΗΔΕΜΟΝΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)
Αρσένης Δημήτριος του Βασιλείου
Βαρσαμής Γεώργιος του Βασιλείου
Γεωργιτζίκη Γεωργία του Γεωργίου
Εξάρχου Βασιλική του Κωνσταντίνου
Κοντσιώτης Κωνσταντίνος του Θωμά
Κουκούλης Γεώργιος του Ιπποκράτη
Κωτούλας Γεώργιος του Μιλτιάδη
Μακρυγιάννης Παντελής του Θεοχάρη
Μότσιος Θεόδωρος του Ιωάννη
Μπασαγιάννης Χρήστος του Στυλιανού
Μπούτος Νικόλαος του Θεοδώρου
Νάνης Δημήτριος του Βασιλείου
Νταφούλης Γεώργιος του Νικολάου
Παναγιώτου Νικόλαος του Αθανασίου
Παπαϊωάννου Δημήτριος του Ιωάννη
Πατσή Κωνσταντινιά του Σωτηρίου
Τζέκας Θωμάς του Οδυσσέα
Τσιούρβα Παρασκευή του Σωτηρίου

Δ. Συνδυασμός: ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γιαννακός Παναγιώτης του Ιωάννη
Γκαδρής Αθανάσιος του Ανδρέα
Γλιούμπα Ελένη του Αντωνίου
Ζαφείρης Ευάγγελος του Νικολάου
Ζέρβας Νικόλαος του Δημητρίου
Καραγιάννης Δημήτριος του Ιωάννη
Καρκαλής Νικόλαος του Κων/νου
Κασσίδα – Γραβάνη Ασπασία του Ευαγγέλου
Κατσιώτης Ευάγγελος του Κων/νου
Κουτσοπούλου Φωτεινή του Γεωργίου
Κυρίτσης Δημήτριος του Δημοσθένη
Κωσταρέλη Ελένη του Γεωργίου
Μαλάκος Σταμάτης του Ζήση
Ματθαίου Ιωάννα του Ευαγγέλου
Μίζιος Αθανάσιος του Αντωνίου
Οικονόμου Δημήτριος του Χρήστου
Παντελίδου Μαρία του Ηρακλή
Παπαευθυμίου Μαρία του Ευαγγέλου
Παπαϊωάννου Βασιλική του Ιωάννη
Ράπτου Ευαγγελία του Γεωργίου
Σαμαντζής Γεώργιος του Ζήση
Σταθάκη Φωτεινή του Θεοφάνη
Τζηκούλης Δημήτριος του Βασιλείου
Τζιατζιάς Μιχαήλ του Ιωάννη
Φακή Ευαγγελία του Γεωργίου
Φλέγγας Γεώργιος του Βασιλείου

Ε. Συνδυασμός: Π.Ε.Κ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
Γιάννακας Μιλτιάδης του Βασιλείου
Γιουρούκης Αργύριος του Παναγιώτη
Δημητρίου Ιωάννης του Γεωργίου
Καλτάσης Δημήτριος του Αθανασίου
Καλτέκης Ευριπίδης του Αθανασίου
Κουτσιμανής Βασίλειος του Δημητρίου
Λίταινα Σύρμω (Μίνα) του Νικολάου
Μποζίδου Σταυρούλα του Χρήστου
Μπόραντα Ελένη (Τζένη) του Παναγιώτη
Νταφούλης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
Ντελής Χρήστος του Γεωργίου
Παλαιομίχα Ρούλα του Νικολάου
Παπαγιάννης Βασίλειος του Θωμά
Παπαγιάννης Ευθύμιος του Ιωάννη
Πλίτσης Μιχαήλ του Αθανασίου
Τασιοπούλου Παρασκευή (Βίκυ) του Δημητρίου

Ε. Συνδυασμός: ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (ΣΥΝ.Ε.Κ.)
Γεωργίου Σταματία (Τίνα) του Φωτίου
Δημόκας Αναστάσιος του Διονυσίου
Ζαχαράκης Βαγγέλης του Χαραλάμπους
Ζέρβας Κώστας του Γεωργίου
Καραγιάννης Ισίδωρος του Χρήστου
Καρυώτης Θεόδωρος του Νικολάου
Κοσμούογλου Χριστίνα του Φίλιππου
Κουτσοκώστα Αικατερίνη του Αποστόλου
Λυπημένου Ελένη του Σπυρίδωνα
Μαγαλιού Ερμιόνη (Ερμίνα) του Δημητρίου
Μανουλιάς Αθανάσιος του Θεμιστοκλή
Μπαντραλέξης Μανώλης του Νικολάου
Μπιζέλη Βασιλική του Κωνσταντίνου
Νικολαΐδης Γεώργιος του Παντελή
Πούρικας Χρήστος του Μιχαήλ
Σακελλαρίου Δημήτριος του Αντωνίου
Σούρλας Ναπολέων του Λεωνίδα
Τζημαγεώργης Γεώργιος του Δημητρίου
Τζιότζιου Άννα του Απόστολου
Τσιόπας Χρήστος του Ζήσιμου.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com