![ΑΠΟΛΥΜ3](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/10/3-e1604036084546.jpg)
Μέχρι και τις 22 Φεβρουαρίου αναστέλλεται η λειτουργία τμημάτων της Γ’ τάξης του 4ου Γενικού Λυκείου Λάρισας, ενώ σύμφωνα με την απόφαση που αναρτήθηκε στην επίσημη σελίδα του υπουργείου Παιδείας αναστέλλεται η λειτουργία των τμημάτων Γ2 (Γ Τάξη), Γ-ΟΠ-ΑΣ-1 (Γ Τάξη).
Θυμίζουμε πως όπως σας ενημέρωσε η σελίδα απόφαση για αναστολή λειτουργίας είχαμε και για ολόκληρο το σχολικό συγκρότημα του 1ου Γενικού Λυκείου Λάρισας μετά από κρούσματα covid-19, ενώ σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση το σχολείο θα παραμείνει κλειστό μέχρι και τις 24 Φεβρουαρίου.
Ε.Π.