![ΑΤΑ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/07/ΑΤΑ1-1-600x381.jpg)
Με κάθε επισημότητα και την εφαρμογή των υγειονομικών πρωτόκολλων κατά του κορωνοϊού πραγματοποιήθηκε το πρωί της Παρασκευής η τελετή παράδοσης- παραλαβής στη Διοίκηση της 110 Πτέρυγας Μάχης.
Νέος διοικητής ανέλαβε ο σμήναρχος Αργύριος Μουστρούφης, μέχρι πρότινος υποδιοικητής της μονάδας, ενώ παρέδωσε ο σμήναρχος Χρήστος Κακατάτσης.
Η τελετή, στην οποία χοροστάτησε ο Μητροπολίτης Λαρίσης και Τυρνάβου κ. Ιερώνυμος, πραγματοποιήθηκε παρουσία του Αρχηγού Τακτικής Αεροπορίας αντιπτεράρχου Θεμιστοκλή Μπουρολιά, ενώ το παρών έδωσαν εκπρόσωποι των τοπικών Αρχών.
Ε.Π.