![κιλ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/12/κιλ.jpg)
Πραγματοποιήθηκαν με πρωτοβουλία της αντιδημαρχίας Πολιτισμού οι Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στα σχολεία του Δήμου Κιλελέρ. Άγιοι Βασίληδες, ξωτικά, μάγοι και ξυλοπόδαροι μοίρασαν δώρα στα παιδιά και τους ευχήθηκαν «Χρόνια Πολλά».
Ο δήμαρχος Κιλελέρ Θανάσης Νασιακόπουλος, οι αντιδήμαρχοι και όσοι παραβρέθηκαν στις εκδηλώσεις ευχήθηκαν στα παιδιά και στους εκπαιδευτικούς «Καλά Χριστούγεννα με υγεία».