![παναγιωτοπουλος](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/07/παναγιωτοπουλος-600x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου στη Γιάννουλη θα ψαλεί σήμερα Κυριακή 17 Ιουλίου στις 6.00 μ.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Γεώργιο Παναγιωτόπουλο που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 94 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τα παιδιά του Σοφία Κοντοτόλη, Ευθυμία – Ιωάννη Σακελλαρίου, Χρυσούλα – π. Γεώργιο, Σπύρο – Κατερίνα Παναγιωτοπούλου, εγγόνια, δισέγγονα, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 5.30 μ.μ.