![δελε1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/08/δελε1-678x381.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής στα Δελέρια η μουσικοχορευτική βραδιά που διοργάνωσε ο Πολιτιστικός Περιβαλλοντικός Σύλλογος του χωριού.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους οι βουλευτές Χρ. Κέλλας και Στ. Μπίζιου, ο αντιδήμαρχος Αν. Γιαννόπουλος, ο περιφερειακός σύμβουλος Θ. Παιδής, ο πρόεδρος του Κτηνοτροφικού Συλλόγου Τυρνάβου Ζ. Παρλίτσης, εκπρόσωποι φορέων της περιοχής και πλήθος κόσμου που αγκάλιασαν για μια ακόμη χρονιά την εκδήλωση.