![ΜΗΧΑΝΑΚΙ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/05/ΜΗΧΑΝΑΚΙ-650x381.jpg)
Από το Αστυνομικό Τμήμα Τυρνάβου εξιχνιάστηκε περίπτωση κλοπής δίκυκλης μοτοσικλέτας και σχηματίστηκε δικογραφία σε βάρος ημεδαπού.
Ειδικότερα, όπως προέκυψε, την 17-11-2022 τις μεταμεσονύχτιες ώρες στον Τύρναβο, ο δράστης αφαίρεσε σταθμευμένη δίκυκλη μοτοσικλέτα, ιδιοκτησίας ημεδαπού.
Το αφαιρεθέν όχημα βρέθηκε μεσημβρινές ώρες της ίδιας ημέρας (17-11-2022) στην πόλη της Λάρισας, από αστυνομικούς του Τμήματος Άμεσης Δράσης Λάρισας και αφού κατασχέθηκε, στη συνέχεια, αποδόθηκε στον ιδιοκτήτη της