![παρτι2](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/02/παρτι2-678x381.jpg)
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Αμπελώνα διοργάνωσε ένα μοναδικό αποκριάτικο Partyyyyyy στο café – bar Four Seasons στον Αμπελώνα την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου.
![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/02/παρτι3.jpg)
![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/02/παρτι1.jpg)
![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/02/παρτι4.jpg)
![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/02/παρτι5.jpg)
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Αμπελώνα διοργάνωσε ένα μοναδικό αποκριάτικο Partyyyyyy στο café – bar Four Seasons στον Αμπελώνα την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου.
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes