![ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ_ΑΝΤΩΝΗΣ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/08/ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ_ΑΝΤΩΝΗΣ-678x381.jpg)
Τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της ΠΑΔΗΚ Αγιάς με επικεφαλής τον νυν δήμαρχο Αντώνη Γκουντάρα και σύνθημα «ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ – Εγγύηση για το μέλλον», θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 24 Αυγούστου στις 8 μ.μ. στον πεζόδρομο 25ης Μαρτίου, στην κεντρική πλατεία Αγιάς.
Το εκλογικό κέντρο βρίσκεται στην οδό 25ης Μαρτίου στην Αγιά (Κεντρική Πλατεία Ελευθερίας) και το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 24940 22525.