![ΤΕΜΠΗ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/11/ΤΕΜΠΗ1-678x381.jpg)
Την Καλλιπεύκη διάλεξαν για να γιορτάσουν το εκλογικό τους αποτέλεσμα η Λαϊκή Συσπείρωση Τεμπών και η Λαϊκή Συσπείρωση Θεσσαλίας, με τους επικεφαλής τους, Μαρία Κωστή και Τάσο Τσιαπλέ.
![](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/11/ΤΕΜΠΗ2.jpg)
Την Καλλιπεύκη διάλεξαν για να γιορτάσουν το εκλογικό τους αποτέλεσμα η Λαϊκή Συσπείρωση Τεμπών και η Λαϊκή Συσπείρωση Θεσσαλίας, με τους επικεφαλής τους, Μαρία Κωστή και Τάσο Τσιαπλέ.
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes