![ζαχαρουλης](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/12/ζαχαρουλης-678x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Χαραλάμπους στον Πλατύκαμπο θα ψαλεί σήμερα Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου στη 1.30 μ.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Θεόδωρο Ζαχαρούλη που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 76 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τη σύζυγό του Κατίνα, τα παιδιά τους Σαράντη – Φραγκούλα Ζαχαρούλη, Βασίλειο – Ελένη Ζαχαρούλη – Παζαρετζή, εγγόνια, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στη 1.00 μ.μ.