![ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/01/ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ-678x381.jpg)
Με ομόφωνη απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ελασσόνας ψηφίστηκε την Τρίτη 16 Ιανουαρίου ο Πρόεδρος και τα μέλη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου της Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης και Αποχέτευσης Ελασσόνας.
Νέος πρόεδρος της ΔΕΥΑΕΛ εκλέχτηκε από το σώμα ο δημοτικός σύμβουλος της παράταξης της πλειοψηφίας κ. Γεώργιος Κατσιούρας. Για τη θέση του αντιπροέδρου του Δ.Σ. θα προταθεί ο κ. Αθανάσιος Καλιακούδας.
Τα νέα τακτικά και αναπληρωματικά μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου είναι τα εξής: