![δαμασι-συνελευση](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/02/δαμασι-συνελευση-1-678x381.jpg)
Συνεχίζοντας τις επαφές με τους δημότες στις τοπικές κοινότητες του δήμου Τυρνάβου η δημοτική αρχή συγκαλεί αύριο ανοικτή λαϊκή συνέλευση στο Αργυροπούλι στις 8.00 μ.μ. με στόχο να συζητηθούν όλα τα προβλήματα που απασχολούν τους κατοίκους και να εξεταστούν τρόποι επίλυσής τους.
Ο δήμαρχος Στ. Τσικριτσής και η δημοτική αρχή καλούν όλους τους κατοίκους να πάρουν μαζικά μέρος στη συνέλευση.
φωτο αρχείου