![kalpi](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/03/kalpi-678x381.jpg)
Η εφορευτική επιτροπή, που εκλέχτηκε σήμερα Πέμπτη 28-3-2024 από την Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση της ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΝΕΥΘΕΝΤΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ, ανακοινώνει ότι θα δέχεται υποψηφιότητες για τη διεξαγωγή Εκλογών που θα πραγματοποιηθούν από 8 Απριλίου έως 12 Απριλίου 2024 για ανάδειξη:
Διοικητικού Συμβουλίου.
Εξελεγκτικής Επιτροπής.
Αντιπροσώπων για το Εργατικό Κέντρο Λάρισας.
Αντιπροσώπων για την Ομοσπονδία.
Αύριο Παρασκευή 29/3/2024 από ώρα 10 π.μ έως 12 π.μ
και Σάββατο 30/3/2024 από ώρα 10 π.μ έως 12 π. μ στα γραφεία του Σωματείου στο Ισόγειο του Εργατικού Κέντρου Λάρισας.