![ΔΙΑΝΟΜΗ ΡΟΔΑΚΙΝΑ 2017](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/07/ΔΙΑΝΟΜΗ-ΡΟΔΑΚΙΝΑ-2017-678x381.jpg)
Η Αντιδημαρχία Κοινωνικής Πολιτικής σε συνεργασία με την Περιφέρεια Θεσσαλίας πραγματοποίησε διανομή φρούτων στους Πολύτεκνους , του Δήμου Λαρισαίων.
Στην διανομή παραβρέθηκαν ο εντεταλμένος δημοτικός σύμβουλος σε θέματα πρόνοιας κ. Αναστασίου Μιχάλης , ο Αντιπεριφερειάρχης κ. Καλομπάτσιος Χρήστος η Δ/ντρια Πρόνοιας κ. Ζιώγα Έφη o πρόεδρος των πολυτέκνων κ. Γκουντελάκης Παναγιώτης και στελέχη του Δήμου και της Περιφέρειας.