![nikos_papandreou](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/02/nikos_papandreou-600x381.jpg)
Πόλος έλξης για τους πολιτικούς το Οινοποιείο Τυρνάβου είναι βέβαιο ότι και τώρα ενόψει ευρωεκλογών θα έχει την τιμητική του από τους υποψήφιους ευρωβουλευτές και όχι μόνο.
Ηδη η αρχή έγινε πριν από λίγο καιρό με τον Νότη Μαριά, ενώ τη Δευτέρα ζήτησαν να επισκεφθούν το χώρο ο Νίκος Παπανδρέου υποψήφιος βουλευτής του ΚΙΝΑΛ, αλλά και ο ευρωβουλευτής της ΝΔ και εκ νέου υποψήφιος Γιώργος Κύρτσος.
Είπαμε είναι ένας συνεταιρισμός πρότυπο και αναμφισβήτητα έχει πέραση μεταξύ των πολιτικών που θέλουν να στείλουν τα μηνύματά τους.