![νερο1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/08/νερο1-678x381.jpg)
Η κοινότητα Αργυροπουλίου, το κοινοτικό συμβούλιο, ο πρόεδρος Απόστολος Βογιατζής και ο δήμος Τυρνάβου απευθύνουν ένα μεγάλο ευχαριστώ στον όμιλο επιχειρήσεων Γεώργιος Σεΐτης και Υιοί (Χοιροτροφικές μονάδες, Βιοαέριο και Κρεοπωλείο) για τη μεγάλη προσφορά 5 τόνων εμφιαλωμένου νερού προς τους κατοίκους του χωριού τους.
Μέσα στις επόμενες ώρες θα ξεκινήσει η διανομή των ποσοτήτων με ευθύνη του προέδρου και του συμβουλίου της κοινότητας Αργυροπουλίου.