![ξυλουργος](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/07/ξυλουργος.jpg)
Η ένωσης μηχανοξυλουργών – επιπλοποιών εργατών κατεργασίας ξύλου Ν. Λάρισας σε μία πρωτόγνωρη και δύσκολη περίοδο που βρεθήκαμε να αντιμετωπίσουμε το προηγούμενο διάστημα , προσπαθήσαμε να οργανώσουμε τη ανασύνταξη του σωματείου και να είμαστε μπροστά στον αγώνα ενάντια στην αντιλαϊκή αντεργατική επίθεση .
Στο πλάι κάθε συναδέλφου όπου και όποτε χρειάστηκε , συναντηθήκαμε στα εργοστάσια και τους αγώνες.
Καλούμε σε εκλογοαπολογιστική γενική συνέλευση την Τρίτη 19 Ιουλίου 2022 στις 19:30 στο Εργατικό Κέντρο Λάρισας