![ΣΥΡΙΖΑ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/10/ΣΥΡΙΖΑ1-1-678x381.jpg)
Εξόρμηση πραγματοποίησε τη Δευτέρα 17/10/2022 η ΝΕ ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Λάρισας και οι ΟΜ της πόλης στις συνοικίες Φιλιππούπολης Νεάπολης στο πλαίσιο της καμπάνιας «Δικαιοσύνη Παντού».
Η ενημέρωση των πολιτών περιλάμβανε την διανομή υλικού για τις επεξεργασμένες θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-Π.Σ. και τις 6 Εθνικές Προτεραιότητες για την επόμενη ημέρα της Πολιτικής Αλλαγής όπως αυτές αναλύθηκαν στη ΔΕΘ από τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Αλέξη Τσίπρα.