![mitsogloy](https://paidis.com/wp-content/uploads/2024/07/mitsogloy-678x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Νικολάου στο Βοτανοχώρι Τυρνάβου θα ψαλεί αύριο 1 Αυγούστου στις 10.30 π.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Ανέστη Μιτσόγλου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 84 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τη σύζυγό του Ευθυμία Μιτσόγλου, τα παιδιά τους Λάζαρο – Αθανασία Μιτσόγλου, Αθανάσιο – Αικατερίνη Μιτσόγλου, εγγόνια, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 9.30 π.μ.