![ypolog](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/03/ypolog-678x381.jpg)
Με την αμέριστη συμπαράσταση των γονέων και την οικονομική τους ενίσχυση σε όλες τις δράσεις, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου δημοτικού σχολείου Αμπελώνα αγόρασε και παρέδωσε στο διευθυντή του σχολείου κ. Χρήστο Γκόλτσιοο ακόμη δύο πλήρεις μονάδες H/Y.
“Η αναβάθμιση του σχολείου μας είναι προτεραιότητα των γονέων του 3ου Δημοτικού Σχολείου, ώστε τα παιδιά μας να έχουν τον απαραίτητο εξοπλισμό για την εκπαίδευση τους”, σημειώνουν σε ανακοίνωσή τους.