![%ce%bc%ce%bf%cf%85%cf%83%cf%84%ce%b5%ce%bc%cf%80%ce%b7](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/09/μουστεμπη-678x381.jpg)
Οι εγγραφές στη Μουσική Σχολή του Δήμου Τεμπών γίνονται καθημερινά στα γραφεία της Σχολής από Δευτέρα έως Παρασκευή και απογευματινές ώρες 18:30– 21:00.
Στη Σχολή λειτουργούν τμήματα Μουσικής Προπαιδείας, Προωδειακής, Πιάνου , Κιθάρας , Βιολιού , Αρμονίου , Ηλεκτρικής Κιθάρας , Ντράμς, Ανώτερων Θεωρητικών και Χορωδίας.
Να σημειωθεί ότι λειτουργούν παραρτήματα της Μουσικής Σχολής στα Δημοτικά Διαμερίσματα Μακρυχωρίου -Γόννων -Πυργετού και Αμπελακίων .
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΕΓΓΡΑΦΕΣ:Τηλ. 2495051363