![17238428_1451047834940143_1583367841_n](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/03/17238428_1451047834940143_1583367841_n-600x381.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της σε κλειστό κύκλο μελών έκοψε χθες η ΔΗΜΤΟ Τυρνάβου της ΝΔ, λόγω της επικείμενης πολιτικής εκδήλωσης, η ημερομηνία της οποίας θα ανακοινωθεί άμεσα.
Στη χθεσινή εκδήλωση κλήθηκαν από τον πρόεδρο Χρ. Κατσαρό τα μέλη, οι πρώην πρόεδροι της οργάνωσης και οι νέοι τομεάρχες της ΔΗΜΤΟ όπως και ο αναπληρωτής γραμματέας αγροτικού Γιάννης Κόκουρας.
Τυχερός της βραδιάς ο αιρετός της ΔΑΚΕ Δημήτριος Χασιώτης.