![20180325_112346](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/03/20180325_112346-600x381.jpg)
Με την πρέπουσα λαμπρότητα και επισημότητα γιορτάστηκε σήμερα η επέτειος της 25ης Μαρτίου στον Αμπελώνα. Η επίσημη δοξολογία εψάλει στην εκκλησία της Παναγίας και στη συνέχεια έγινε η κατάθεση στεφάνων στο ηρώο. Ακολούθησε η παρέλαση των μαθητών των σχολείων, των εκπροσώπων συλλόγων και των προσκόπων της πόλης.
Δείτε καρέ – καρέ τη σημερινή παρέλαση στον Αμπελώνα που έγινε παρουσία πλήθους κόσμου.