ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ Ν. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Κατατέθηκε πριν από λίγο το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού Αλλάζουμε του δημάρχου Ελασσόνας και εκ νέου υποψηφίου Νίκου Ευαγγέλου, ο οποίος με αφορμή την κατάθεση του συνδυασμού στο Πρωτοδικείο Λάρισας τόνισε: “277 υποψήφιοι με τιμούν με το όνομα και την εμπιστοσύνη τους. Καταθέσαμε το συνδυασμό της νίκης και της συνέχειας. Όλοι μαζί μπορούμε καλύτερα!”

Οι υποψήφιοι είναι:

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΔΟΥΜΟΥ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

2             ΖΗΡΔΕΛΗ – ΣΕΡΕΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

3             ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

4             ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

5             ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΔΑΦΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

6             ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

7             ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

8             ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ)

2             ΚΟΥΣΙΔΟΥ – ΤΕΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ)

3             ΣΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ)

4             ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ)

5             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΒΑΛΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

2             ΒΑΡΥΤΗΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

3             ΒΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

4             ΓΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

5             ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

6             ΓΚΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

7             ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

8             ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

9             ΚΟΡΟΜΗΛΑ – ΤΑΞΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

10           ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΟΚΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

11           ΛΕΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

12           ΛΟΥΚΑ ΒΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

13           ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ – ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΪΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

14           ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

15           ΠΙΤΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΠΑΤΟΥΧΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

16           ΣΑΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

17           ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

18           ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

19           ΤΣΑΚΝΑΚΗ – ΠΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

20           ΤΣΑΡΑ – ΚΑΡΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

21           ΤΣΙΑΝΤΕ – ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΓΚΟΥΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΡΥΑΣ)

2             ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΡΥΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΙΟΥ)

2             ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΙΟΥ)

3             ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΙΟΥ)

4             ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΙΟΥ)

5             ΣΟΥΓΛΗ ΧΑΪΔΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΙΟΥ)

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1             ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

2             ΖΥΓΟΓΕΩΡΓΟΥ – ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

3             ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

4             ΣΙΑΜΑΤΡΑ – ΖΕΤΤΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

5             ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

6             ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΟΛΥΜΠΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

2             ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

3             ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

4             ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

5             ΤΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

6             ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

7             ΤΣΟΥΚΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

8             ΦΑΚΑ – ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΟΤΑΜΙΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ)

2             ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ)

3             ΖΙΑΚΟΥ – ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ)

4             ΚΑΡΑΓΚΟΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ)

5             ΜΠΑΚΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1             ΒΑΡΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ)

2             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ)

3             ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ)

4             ΜΙΧΟΥΛΗ – ΘΕΟΦΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ)

5             ΣΟΥΛΤΑΝΑ – ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ

2             ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3             ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4             ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5             ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6             ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7             ΣΥΚΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8             ΤΣΙΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΑΝΙΔΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

 

1             ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2             ΔΗΜΟΥΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3             ΚΕΔΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

4             ΜΑΝΑΧΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5             ΜΠΑΡΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6             ΠΑΖΑΡΑ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

7             ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8             ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ – ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2             ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3             ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4             ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5             ΜΙΧΑΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6             ΜΠΕΦΑ ΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7             ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΗΓΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8             ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΟΥ – ΓΕΛΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

9             ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10           ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11           ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2             ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΥ ΑΓΟΡΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3             ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4             ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ

5             ΝΑΚΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6             ΠΑΣΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7             ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8             ΦΑΚΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2             ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΔΡΕΑ

3             ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4             ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ – ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5             ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΛΙΧΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΜΠΑΛΑΝΙΚΑ – ΛΙΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2             ΣΟΥΓΛΗ – ΦΙΛΙΜΩΝ ΡΟΔΙΚΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΕ

3             ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4             ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

5             ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΒΑΡΣΑΜΗ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2             ΓΚΑΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3             ΚΟΤΟΓΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΡΙΦΗ

4             ΜΕΛΙΓΚΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ – ΝΙΚΟΛ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ

5             ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6             ΤΣΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΑΡΣΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2             ΑΡΣΕΝΗ – ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3             ΑΡΣΕΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

4             ΑΡΣΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5             ΑΡΣΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6             ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7             ΜΠΑΝΤΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8             ΠΑΓΓΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΒΑΛΙΩΤΗ – ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2             ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

3             ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4             ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5             ΜΟΥΛΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6             ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7             ΝΙΚΟΥΛΗ – ΓΙΑΓΚΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8             ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ

9             ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ – ΠΟΝΤΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10           ΤΣΙΓΓΕΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11           ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ – ΒΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΚΟΛΟΒΑΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2             ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3             ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4             ΜΗΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5             ΤΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6             ΤΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΡΕΒΕΛΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ – ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2             ΚΟΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3             ΜΠΕΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4             ΤΖΙΦΟΝΩΤΑ – ΖΕΤΤΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ

5             ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

2             ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3             ΚΟΛΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4             ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5             ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6             ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΝΟΠΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

 

1             ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2             ΖΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3             ΖΙΑΚΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΖΙΑΚΟΥ

4             ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5             ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6             ΚΩΣΤΑΦΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7             ΠΑΛΑΓΚΑ – ΚΟΥΚΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8             ΡΑΠΤΗ – ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2             ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3             ΚΑΡΑΛΗ – ΚΟΥΤΣΙΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4             ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5             ΚΟΥΤΣΙΩΡΑ – ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6             ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7             ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8             ΠΑΠΠΑ – ΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

9             ΠΟΡΝΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10           ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11           ΤΟΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2             ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3             ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4             ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5             ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6             ΣΟΥΡΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7             ΤΣΙΑΛΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2             ΚΑΛΥΒΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3             ΚΑΠΕΖΑΝΟΥ – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4             ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5             ΜΠΛΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6             ΝΤΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

7             ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8             ΤΕΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2             ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3             ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4             ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5             ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

6             ΛΥΜΠΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7             ΜΟΥΛΩΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8             ΝΤΟΥΜΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΪΟΥ

2             ΓΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3             ΚΩΤΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ

4             ΛΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5             ΛΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ

6             ΜΑΓΑΛΙΟΥ – ΖΗΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7             ΜΑΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

8             ΤΖΙΩΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2             ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3             ΜΗΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4             ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΧΡΥΣΑΦΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5             ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6             ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

7             ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8             ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΚΟΝΤΟΥ – ΦΟΥΝΤΑΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2             ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3             ΜΠΑΣΜΠΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4             ΝΤΕΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5             ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

2             ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3             ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΕΟΚΛΗ

4             ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ

5             ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6             ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΘΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΔΗΜΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2             ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3             ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

4             ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5             ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6             ΜΑΛΤΖΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7             ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ

8             ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2             ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ – ΠΛΑΤΣΑ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3             ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4             ΝΤΙΝΤΙΟΥΜΗ – ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5             ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΒΟΥΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΖΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

2             ΛΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3             ΜΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4             ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5             ΠΑΓΓΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6             ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7             ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

8             ΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2             ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3             ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΜΑΧΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4             ΣΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5             ΤΑΧΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6             ΤΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7             ΦΩΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8             ΧΑΤΖΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΠΑΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2             ΔΡΑΧΑΛΙΒΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

3             ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ

4             ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΘΩΜΑ

5             ΣΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1             ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ

2             ΒΕΛΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3             ΒΙΤΚΟΥ – ΠΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4             ΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5             ΜΑΝΤΖΙΩΚΑ – ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6             ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

7             ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8             ΜΠΙΛΑΣ ΧΑΡΙΤΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΖΗΣΗ

9             ΝΙΩΤΑ – ΣΑΜΩΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

10           ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11           ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com