ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2018-2019

Σημαντικά παιχνίδια από νωρίς το πρωί στο γήπεδο του Αμπελωνιακού

 Συνεχίζεται αύριο Σάββατο 18 Μαΐου το πρωταθλημα Ακαδημιών της ΕΠΣΛ που διεξάγεται σε διάφορα γήπεδα του νομού μεταξύ των οποίων και το γήπεδο του Αμπελωνιακού. Το πρόγραμμα των αγώνων της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ανά γήπεδο και κατηγορία έχει ως εξής:

K- 10 (2009 – 2010)  ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ

2η Αγωνιστική  18/5/2019

ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ                   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ

ΩΡΑ 10:00           ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

ΩΡΑ 10:30           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΩΡΑ 11:00           ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ                   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΟΙ

ΩΡΑ 11:30           ΠΡΟΟΔ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ

ΩΡΑ 12:00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (2) – ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΩΡΑ 12:30           ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ

ΩΡΑ 12:30           ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (2)

ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ               3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΩΡΑ 10:00           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

ΩΡΑ 10:30           ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 10:30           ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 11:00           ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

ΓΗΠ. OLYMPIK           3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΩΡΑ 10:00           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (3)

ΩΡΑ 10:30           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (3) – ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (3) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΓΗΠ. BARAZE              3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα) ΩΡΑ 10:00           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1) – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (2)

ΩΡΑ 10:00           ΑΒΕΡΩΦ (1) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1) – ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ  (2) – ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (2)

ΓΗΠ. BARAZE              3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα) ΩΡΑ 11:30           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2) – ΑΒΕΡΩΦ (2)

ΩΡΑ 11:30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (4) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (3)

ΩΡΑ 12:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (3) – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΑΒΕΡΩΦ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (4)

ΩΡΑ 12:30           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)- ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (4)

ΩΡΑ 12:30           ΑΒΕΡΩΦ (2) –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ  (3)

ΓΗΠ. CAMP NEW                      3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00          ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 10:00           ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΩΡΑ 10:30           ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1) – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΩΡΑ 11:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΩΡΑ 11:00           ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ  (1)

ΓΗΠ.CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ          3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1) – ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)

ΩΡΑ 10:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005

ΩΡΑ 10:30           ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 –  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΚ (2)

LARISSA SPORT CENTER                         3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 10:00           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2) – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΩΡΑ 10:30           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΩΡΑ 11:00           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 11:00           ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΓΗΠ.ATHLETIC HALL                3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ

ΩΡΑ 10:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (3)

ΩΡΑ 10:30           ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (3) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΩΡΑ 11:00           ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (3)

ΓΗΠ.ATHLETIC HALL                3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ 11:30           ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (3) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ  (4)

ΩΡΑ 12:00           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΚ (3)

ΩΡΑ 12:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (4) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΟΛΥΜΠΙΚ (3)

ΩΡΑ 12:30           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (4)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2018-2019 

K- 8 (2011 – 2012)  ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ

2η Αγωνιστική  18/5/2019 

ΓΗΠ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ           3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 13:00           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΡΕΠΟ ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΩΡΑ 13:30           ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΩΡΑ 14:00           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ        3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ15΄λεπτα) ΩΡΑ 11:30        ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 11:30           ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΩΡΑ 11:50           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 11:50           ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 12:10           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΩΡΑ 12:10           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠ. OLYMPIK  3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΩΡΑ 12:00           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ – ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΓΗΠ. BARAZE     3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 13:00           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΩΡΑ 13:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ  (1)

ΩΡΑ 14:00           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

LARISSA SPORT CENTER                3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΡΕΠΟ ΑΒΕΡΩΦ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΒΕΡΩΦ (2)

ΡΕΠΟ ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΩΡΑ 12:30           ΑΒΕΡΩΦ (2) – ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΗΠ.CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ 3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)- ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)

ΩΡΑ 12:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)- ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

ΓΗΠ.CAMP NEW              3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)

ΩΡΑ 12:30           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΗΠ.ATHLETIC HALL       3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΡΕΠΟ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2) ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΡΕΠΟ ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2018-2019 

K- 6 (2013 )  ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ

2η Αγωνιστική  18/5/2019 

ΓΗΠ. CAMP NEW              3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ10΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 11:30           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΩΡΑ 11:50           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 11:50           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΩΡΑ 12:10           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:10           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ      3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ15΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΡΕΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 10:20           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:40           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΓΗΠ. CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ 3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ15΄λεπτα)

ΩΡΑ 13:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ

ΡΕΠΟ ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ 13:20           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ

ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 13:50           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com